فاماگوستا
05488808520 8-15

هدف ما آرامش همیشگی شماست

logo
خانه > اخبار دانشگاه > گزارش دانشکده اقتصاد دانشگاه emu

عنوان: گزارش دانشکده اقتصاد دانشگاه emu

نویسنده: aryasbghaffary
تاریخ: آوریل 16, 2022

دانشکده اقتصاد دانشگاه EMU یکی از معتبرترین دانشگاه های قبرس شمالی می باشد که دانشجویان این دانشکده رضایت کامل دارند

.طی گزارش تهیه شده از دانشکده اقتصاد دانشگاه emu بیشتر فارغ التحصیلان این رشته دارای معلوملات زیادی از این رشته می باشند و قریب به اتفاق آنها از این رشته رضایت کافی را دارند. اساتید این دانشکده نرم افزارهای data analysis به عنوان نمونه BMS، AMOS، SPSS و NVIVO استفاده می کنند. این دانشکده هر چند سال یکبار یکسری استاندارهایی مانند FIBA جهت بهبود روش های تدریس استفاده می کنند.

پس از شیوع کرونا اقتصاد دنیا متحول گردید و فروش بر اساس فروش دیجیتالی بنا گردید و هر روزه افراد زیادی جهت تامین مایحتاج زندگی از نرم افزار، وبسایت و شبکه های اجتماعی استفاده می کنند. از جمله شبکه های اجتماعی حائز اهمیت اینستاگرام و فیس بوک می باشد که فروش زیادی دارند.

رشته های حسابداری، فروش و … همزمان با یکدیگر می تواند مناسب برای مارکتینگ باشند و هر کدام از آنها به تنهایی کارایی ندارند. لذا پیشنهاد می گردد جهت بهبود یک سازمان از رشته های مختلف در این زمینه استفاده گردد. دانشگاه emu رشته های متناسب با موضوع را دارا می باشد.

بازار مارکتینگ در دو زمینه کاملا متفاوت  فعالیت می کند. ابتدا بخشی که مشتریان از نزدیک لمس می کنند مانند تبلیغات و فروش و از طرفی در بعد دیگر انالیز کردن محصولات است این بدان معنی است که قبل از فروش نیاز است محصولات بصورت کامل بررسی گردند تا نیازمندی های مشتریان براورد و محصول مناسب تهیه گردد.

دانشکده اقتصاد EMU

آنالیز کردن بازار

این نوع آنالیز قبل تهیه و توضیح محصول به بازار می باشد این بدان معنی است که نیازهای بازار به صورت کلی براورد و بر اساس نیاز محصول مورد نظر انتخاب می گردد. لذا استفاده از نرم افزارهای مرتبط در این خصوص پیشنهاد می گردد. پس از براورد احساس نیاز بایستی بهترین شیوه جهت تامین کالا را بررسی کرد.

دانشکده اقتصاد emu

این شیوه عامل کاهش هزینه های تولید می گردد. لذا قبل از هر کاری بایستی ابتدا از یک کارشناس در این زمینه راهنمایی لازم را دریافت نمود. سپس اقدامات لازم جهت تولید محصول را انجام داد. دانشگاه Emu محل مناسبی جهت پیشرفت در این خصوص می باشد. جهت اطلاعات بیشتر در خصوص دانشگاه emu به لینک مراجعه نمایید.