فاماگوستا
05488808520 8-15

هدف ما آرامش همیشگی شماست

logo
خانه > دیگر اخبار > اقامت قبرس شمالی (دانشجویی)

عنوان: اقامت قبرس شمالی (دانشجویی)

نویسنده: aryasbghaffary
تاریخ: فوریه 24, 2022

روش دریافت اقامت دانشجویی و پیش نیاز های آن در متن به صورت کامل توضیح داده شده است.

. یکی از بهترین روش های انتخاب دانشگاه استفاده از موسسات اعزام دانشجو می باشد. موسسه تخفیف هایی در این خصوص در وبسایت قرارداده است که شخص می تواند بهترین دانشگاه با هزینه مناسب را انتخاب نماید لذا پیشنهاد ما استفاده از آژانس های معتبر در این زمینه می باشد. مراحل انتخاب دانشگاه تا اقامت قبرس شمالی به تفضیل در ادامه توضیح داده خواهد شد.

نحوه انتخاب دانشگاه

موسسات اعزام دانشجو با توجه به گرایش شخص داشگاه های مختلف را به افراد ارائه می دهند که شخص با توجه به هزینه دانشگاه، خوابگاه و رفت و آمد یکی از دانشگاه های کشور قبرس را انتخاب می نماید.

هزینه های خوبگاه

هزینه هر خوابگاه بسته به امکانات و نزدیک و دور بودن به شهر متفاوت می باشد. لذا پیشنهاد این موسسه اجاره ملک می باشد که با هزینه بسیار کمتر می توان در منزل شخصی زندگی کرد.

هزینه های جابجایی در شهر

بیشتر دانشگاه ها سرویس رفت و آمد به شهر را دارند که از این حیث هزینه به صورت چشم گیری کاهش می یابد. راه دیگر جهت رفت و آمد خرید خودرو می باشد.

ارزیابی مدارک دانشگاهی

هر شخص مدارک تحصیلی را به موسسه اعزام دانشجو تحویل می دهد که پس از تایید دانشگاه اقدام لازم جهت ثبت نام توسط موسسه صورت پذیرد.(مراحل قبل از اقامت قبرس شمالی)

تایید مدارک ارسالی توسط دانشگاه

دانشگاه پس از بررسی مدارک در صورت تایید به موسسه اعلام امکان ثبت نام توسط دانشجو را می کند. و پس از اعلام موسسه سریعا موضوع را به دانشجو اعلام می کند.

پرداخت شهریه پیش ثبت نام دانشگاه

فرودگاه در برخی از موارد نیاز به پیش ثبت نام دانشجو دارد لذا در صورت عدم وجود این مدرک امکان برگشت دانشجو وجود دارد. لذا پیشنهاد این موسسه پرداخت مستقیم داشجو به دانشگاه مد نظر می باشد.

مبلغ پیش ثبت نام

مبلغ پیش ثبت نام هر دانشگاه  از ۲۵ الی ۵۰ درصد متغییر می باشد. لذا جهت جلوگیری از مشکلات آتی لازم است این مبلغ پرداخت گردد. تا مراحل بعدی اقامت قبرس شمالی صورت پذیرد.

نحوه اقامت قبرس شمالی

پس از ورود به قبرس شمالی فرودگاه اقامت ۶۰ روزه را صادر می کند و در این مدت دانشجو بایستی هزینه ثبت نام حداقل یک ترم را واریز و برگه از دانشگاه بگیرد و ثبت نام آنلاین در وبسایت اداره اقامت را انجام دهد.

موسسه دانشجویی خدمات انتخاب خوابگاه، اجاره خانه و دیگر خدمات مربوط به ارسال مدارک و اقامت را انجام می دهد. ادامه اقامت قبرس شمالی